zaluzijas no koka

Horizontālās koka žalūzijas ļoti labi un gaumīgi izskatīsies gan birojā, gan kabinetā mājās, gan arī citās telpās. Koka žalūzijas birojā vai kabinetā rada stabilitātes, mājīguma un izsmalcinātas gaumes uz elegances iespaidu. Arī viesistabā koka žalūzijas iederēsies kā elegants, gaumīgs un mūsdienīgi svaigs telpas interjera papildinājums. Virtuvē koka žalūzijas radīs siltu mājīguma sajūtu – tā kļūs par vietu, kur gribas atgriezties vēlreiz, turklāt šādā telpā būs patīkamāk gatavot, jo koka žalūzijas papildina virtuves siltā pavarda sajūtu.

Horizontālās koka žalūzijas ir interesantas, klasiskas un ar īpašu šarmu. Koka žalūzijas telpā rada sajūtu, ka atrodies skaistā mežu ielokā, baudi dabas mieru un harmoniju. Aiz loga līksmi vītero putni, kāds jautri aizspurdz gar loga rūti, bet žalūzijas rada stabilitāti un miera sajūtu – pie dabas ir jauki, bet arī mājās ir skaisti, iedvesmojoši un ērti.
Mēs piedāvājam koka žalūzijas ar šaurajām (25mm) un platajām (50mm) līstēm dažādās dabīgās koka krāsās. Līdz ar to šīs žalūzijas var veiksmīgi pieskaņot mēbeļu krāsai, sienu krāsai un telpā esošajiem aizkariem. Koka žalūziju (50mm) maksimālais platums ir 2.44 m, un max augstums – 2.50 m; (25mm – 1.60m x 1.80m). Koka žalūzijas var stiprināt gan loga ailē, gan pie sienas, gan arī pie griestiem.