viesistabas aizkari

Kā izvēlēties aizkarus?

Radīt skaistu un mājīgu mājokli ir viens no galvenajiem daudzu sieviešu uzdevumiem. Šim mērķim tiek ziedots daudz laika, lai izvēlētos piemērotas mēbeles, izvietotu tās, iegādātos aksesuārus un dažādus patīkamus sīkumus.

Kā aizkaru krāsa ietekmē istabas izskatu?

Aizkari ir svarīga interjera detaļa. Lai izdarītu pareizo izvēli, vispirms jānoskaidro, kāds ir to iegādes mērķis. Aizkari var būt:

  1. Pieskaņoti istabas krāsu gammai. Šajā gadījumā tie harmoniski iekļaujas istabas kopskatā un, papildus tam, ka aizsargā no gaismas un aukstuma, kļūst par izteiksmīgu telpas akcentu.

  2. Var izvēlēties kontrastējošu variants. Gaišām istabām var būt piemēroti spilgti, piesātinātu krāsu aizkari. Šeit iederēsies sarkani, zaļi, oranži, zili toņi. Šāds spilgts plankums telpā piesaistīs uzmanību un pārvērtīs tās iekārtojumu.

  3. Var izvēlēties neitrālas krāsu gammas aizkari – smilškrāsas vai pelēkos toņos. Tādi aizkari, gluži otrādi, nepiesaista skatienu, tiem ir istabas pamatu loma, lai cilvēkam būtu iespēja pamanīt citas izteiksmīgākas detaļas.

Pie mums var izvēlēties piemērotāko variantu. Plašā izvēle jebkuram ļauj atrast īsto variantu. Mēs piedāvājam klientiem ļoti plašu aizkaru audumu izvēli, kas iederēsies jebkurā mājokļa iekārtojumā.

Iespējamie izstrādājumu veidi

Lai izdarītu pareizo izvēli, jāzina aizkaru veidi. Tie ir šādi:

  1. Klasiskie. Tie ir plašāk izmantotie. Garš, visbiežāk blīva auduma gabals. Var būt papildināti ar aukliņu vai auduma gabalu, kas ļauj veidot skaistu drapējumu .

  2. Ar lambrekenu. Sastopami galvenokārt lielās telpās (viesistabās, guļamistabās,). Populāri mērena stila cienītāju vidū.

  3. Japāņu. Izskatās kā taisnstūra auduma gabali, tiek piestiprināti pie vadotnes uz dzegas.

  4. Franču. Rada pompozu iespaidu, var būt nelielu izmēru vai atbilst loga lielumam.

  5. Austriešu. Aizkari ar skaistām ielocēm. Ja tos izpleš visā platumā, atgādina teātra aizkaru.

  6. Londonas. Aizkari uz aukliņām, augšējā daļā gludi, ar ielocēm apakšā.

  7. Ekrānveida. Pārstāv mūsdienīgu stilu, piemēroti atturīgam interjeram.

Izgatavošanas varianti

Var iegādāties gatavus aizkarus. Tie ir šūti pēc standarta izmēriem, kas gandrīz vienmēr atbilst tipveida dzīvokļiem. Ja nepieciešams, var radīt izstrādājumu pēc individuāliem izmēriem, tādā gadījumā tos šuj pēc pasūtījuma. Izgatavošanu varat pieteikt pie mums.

Saimniecēm, kurām piemīt šuvēju talants, savu vispārdrošāko ieceru īstenošanai pietiks ar auduma iegādi. Noderēs tills, zīds, atlass, kokvilna. Izvēloties nepieciešamo variantu, jāņem vērā istabas augstums, auduma platums un kopējais nepieciešamais garums.